top of page

czw., 31 sie

|

Łętownia

Indywidualne zajęcia plecionkarskie

Zrób sobie prezent! Zapraszamy na indywidualne zajęcia plecionkarskie w kameralnej atmosferze, w sercu polskiej wikliny - Łętowni koło Rudnika nad Sanem.

Indywidualne zajęcia plecionkarskie
Indywidualne zajęcia plecionkarskie

Czas i lokalizacja

31 sie 2023, 19:00 – 01 wrz 2023, 19:00

Łętownia, Łętownia, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty plecionkarskie w kameralnej atmosferze, prowadzonone w sercu polskiego wikliniarstwa - Łętowni obok Rudnika nad Sanem. 

Na zajęciach, podzielimy się praktyczną wiedzę o pleceniu z wikliny oraz historiami kultury lasowiackiej. Nauczymy wyplatania ażurowego lampionu, koszyczka czy tacy. Pokażemy, że oprócz klimatu twórczości, plecionkarstwo i rękodzieło może być sposobem na karmiące hobby, technikę mindfulness prowadzącą do samouzdrawiania i rozumienia oraz świetnym miejscem spotkań.

Chcemy, aby oprócz zajęć manualnych, po których zabierzecie do domu własnoręcznie wyplecione produkty, była to swoista podróż ducha: poprzez historię wikliny, kulturę, opowieści, własne wnętrze, kontakt z materiałem i drugim człowiekiem. 

Dzięki temu można łączyć przeciwieństwa: pracując, odpoczywać, powtarzając ruchy, tworzyć nowe, unikalne i osobiste przedmioty, łączyć naturę z duchem czasu. Wszystko po to, by zadbać o twórczą siłę życia i dać jej sposobność wyrazu.

Warsztaty są prowadzone przez doświadczonych plecionkarzy, którzy od pokoleń uczyli się sztuki wyplatania, a dziś chcą zapoznać Państwa z tym odradzającym się rzemiosłem. 

Na miejscu czekają wszystkie potrzebne narzędzia. Zapewniamy catering z pobliskich restauracji, serwujących dania regionalne: Wiercimak Sokołów Małopolski  i Perła Leżajsk oraz noclegi w pobliskich ośrodkach wypoczynkowych w Łowisku, Nienadówce, Leżajsku, Rzeszowie.

Bilety

  • Warsztaty Lasovia Design

    Karnet na dwudniowe warsztaty plecionkarskie dla jednej osoby

    1050,00 zł
    + Opłata za obsługę 26,25 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

warsztaty z wikliny, warsztaty rękodzielnicze, warsztaty wikliniarskie, warsztaty dla artystów, naucz się wyplatanie, wyplatanie z wikliny
bottom of page