top of page

sob., 18 mar

|

Łętownia

Warsztaty z wyplatania dla firm

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty plecionkarskie do serca polskiego wikliniarstwa - Łętowni koło Rudnika nad Sanem.

Warsztaty z wyplatania dla firm
Warsztaty z wyplatania dla firm

Czas i lokalizacja

18 mar 2023, 09:00 – 19 mar 2023, 17:00

Łętownia, Łętownia, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty plecionkarskie, prowadzonone w sercu polskiego wikliniarstwa - Łętowni obok Rudnika nad Sanem. 

Na zajęciach, podzielimy się z Państwe praktyczną wiedzę o pleceniu z wikliny oraz historiami kultury lasowiackiej. Nauczymy praktycznego wyplatania ażurowego lampionu, koszyczka czy tacy. Pokażemy, że oprócz klimatu twórczości, plecionkarstwo i rękodzieło może być sposobem na karmiące hobby, technikę mindfulness prowadzącą do samouzdrawiania i rozumienia oraz świetnym miejscem spotkań.

Chcemy, aby oprócz zajęć manualnych, po których zabierzecie do domu własnoręcznie wyplecione produkty, była to swoista podróż ducha: poprzez historię wikliny, kulturę, opowieści, własne wnętrze, kontakt z materiałem i drugim człowiekiem. 

Dzięki temu można łączyć przeciwieństwa: pracując, odpoczywać, powtarzając ruchy, tworzyć nowe, unikalne i osobiste przedmioty, łączyć naturę z duchem czasu. Wszystko po to, by zadbać o twórczą siłę życia i dać jej sposobność wyrazu.

Warsztaty są prowadzone przez doświadczonych plecionkarzy, którzy od pokoleń uczyli się sztuki wyplatania, a dziś chcą zapoznać Państwa z tym odradzającym się rzemiosłem. 

Na miejscu czekają wszystkie potrzebne narzędzia. Zapewniamy catering z pobliskich restauracji, serwujących dania regionalne: Wiercimak Sokołów Małopolski  i Perła Leżajsk oraz noclegi w pobliskich ośrodkach wypoczynkowych w Łowisku, Nienadówce, Leżajsku, Rzeszowie.

Bilety

  • Warsztaty dla firm

    Ten bilet obejmuje udział w dwudniowych warsztatach rękodzielniczych.

    780,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

warsztaty z wikliny, warsztaty rękodzielnicze, warsztaty wikliniarskie, warsztaty dla artystów, naucz się wyplatanie, wyplatanie z wikliny
bottom of page